Pavasario festivalis’24: patirk intelekto renesansą!

Gegužės 13–17 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto studentų atstovybė (VDU SA), Kaune organizuoja 23-ajį kartą vyksiantį renginį Pavasario festivalis: patirk intelekto renesansą! Šiandien esame situacijoje kuomet intelekto sąvoka įgauna kitokią prasmę. Šių metų festivalio šūkis simbolizuoja perversmą ir atgimimą kitoje, dirbtinėje intelekto formoje.

Festivalio metu galėsite, tai patirti apsilankę meninėje instaliacijoje, dalyvaudami orientacinėse varžybose, diskusijose, o penktadienio vakarą lauks nemokamas koncertas, kuriame galėsite išgirsti šiuolaikinės muzikos atlikėjus!

Nuo Gegužės 13-os iki 16-os dienos Vienybės aikštėje veiks interaktyvus labirintas. Labirintas skirtas patikrinti ar dalyviai, pritaikę savo analitinius sugebėjimus, gali atpažinti dirbtinio intelekto ir žmogaus sukurtus meno kūrinius.

Gegužės 14-tą dieną vyks diskusija, kurios klausytojai bus supažindinti su dirbtinio intelekto daroma žala akademinėje srityje. Taip pat, bus vykdomos kūrybinės dirbtuvės, kurių metu dalyviai turės galimybę įgyti įgūdžių, kaip tinkamai naudotis dirbtinio intelekto įrankiais muzikos, medijų, dizaino ir paieškos pritaikymui įvairiose studijų srityse.

Gegužės 16-tą vyksiančių orientacinių varžybų metu dalyviai turės galimybę sustiprinti savo žinias apie sąmoningą ir sąžiningą dirbtinio intelekto naudojimą studijų metu bei sužinos apie dirbtinio intelekto galimybes, atlikdami įvairaus pobūdžio užduotis.

Gegužės 17-tą visų lauksime Vienybės aikštėje Pavasario festivalio uždarymo koncerte. Po savaitės, pilnos naujų žinių ir praktinių užsiėmimų, renginio dalyviai turės galimybę išgirsti šiuolaikinės muzikos atlikėjų pasirodymus ir sudalyvauti apdovanojimų ceremonijoje, kurioje bus pristatyti orientacinių varžybų rezultatai.

Renginio tikslas – plėsti studentų žinias ir įgūdžius dirbtinio intelekto srityje, siekiant  tikslingo ir efektyvaus žinių pritaikymo akademinėje bei kasdieninėje veikloje. Festivalio šūkis – Patirk intelekto renesansą, išduoda pagrindinę renginio esmę – festivalio metu bus teorinių ir praktinių užsiėmimų susijusių su dirbtiniu intelektu.

 Šiais, sparčios technologijų kaitos laikais, VDU SA prezidentė Emilija Drabužinskaitė teigia, kad „studentams ir visai universiteto bendruomenei viena iš daugiausiai iššūkių keliančių tematikų yra sparčiai paplitęs ir laisvai pasiekiamas dirbtinis intelektas bei jo pritaikymas. Tam, kad naujausios technologijos būtų efektyviai taikomos akademinėje srityje, turime suprasti jų galimybes ir išmokti jomis naudotis.“ 

Daugiau informacijos galite rasti Facebook puslapyje „VDU Studentų atstovybė“

Renginio nuoroda: https://fb.me/e/3GyLhI1Jp

Panašūs pranešimai