Seniūnai

Seniūnai – savo programos kurso atstovai. Jie dalyvauja bendruose susirinkimuose, gauna informaciją, dalinasi jomis su kursu, perduoda svarbiausias problemas ir yra tarpininkas tarp savo kurso studentų ir administracijos.

Jeigu tavo kurse seniūnas nėra išrinktas, tačiau turi klausimų ar problemų, kreipkis tiesiogiai į VDU Studentų atstovybę šiais kontaktais.

Seniūnų kontaktai:

EKONOMIKOS IR VADYBOS FAKULTETAS
STUDIJŲ PROGRAMA KURSAS STUDENTAS/Ė EL. PAŠTAS
BAKALAURO STUDIJOS
Ekonomika I Viltė Girskytė vilte.girskyte@vdu.lt
II Augustas Gudas augustas.gudas@stud.vdu.lt
III Karilė Glinskytė karile.glinskyte@stud.vdu.lt
IV Gintarė Barišauskaitė gintare.barisauskaite@stud.vdu.lt
Marketingas I Danyla Navickas danyla.navickas@vdu.lt
IV Jokūbas Kazlovas jokubas.kazlovas@stud.vdu.lt
Verslo administravimas I Aleksandra Pakalnytė aleksandra.pakalnyte@vdu.lt
III Simona Žukaitė simona.zukaite1@stud.vdu.lt
IV Simona Kasinskaitė simona.kasinskaite@stud.vdu.lt
Kūrybiško verslo ir inovacijų dizainas I Urtė Endriukaitytė urte.endriukaityte@vdu.lt
II Dija Bersėnaitė dija.bersenaite@vdu.lt
MAGISTRO STUDIJOS
Finansai (LT/EN) I Austėja Mikoliūnaitė austeja.mikoliunaite@stud.vdu.lt
Reklamos vadyba II Samanta Dagytė
Verslas ir entreprenerystė I Rugilė Olekaitė rugile.olekaite@stud.vdu.lt

GAMTOS MOKSLŲ FAKULTETAS
BAKALAURO STUDIJOS KURSAS STUDENTAS/Ė EL. PAŠTAS
BAKALAURO STUDIJOS
Aplinkotyra ir aplinkos apsauga I Martyna Buklytė martyna.buklyte@vdu.lt
Biologija ir genetika I Kevinas Bartušas kevinas.bartusas@vdu.lt
Biotechnologija I Kornelija Gritėnaitė kornelija.gritenaite@vdu.lt
IV Ugnė Gasaitytė ugne.gasaityte@stud.vdu.lt
MAGISTRO STUDIJOS
Molekulinė biologija ir biotechnologija I Ugnė Medikaitė ugne.medikaite@vdu.lt
Taikomoji biotechnologija I Laura Kairytė laura.kairyte@vdu.lt
Industrinė ekologija I Karolis Paskačimas karolis.paskacimas@vdu.lt

HUMANITARINIŲ MOKSLŲ FAKULTETAS
STUDIJŲ PROGRAMA KURSAS STUDENTAS/Ė EL. PAŠTAS
BAKALAURO STUDIJOS
Anglų filologija I Austė Markevičiūtė auste.markeviciute@vdu.lt
II Džiugas Antanėlis dziugas.antanelis@stud.vdu.lt
IV Goda Gerybaitė goda.gerybaite@stud.vdu.lt
Istorija I Viktorija Tvaronaitė viktorija.tvaronaite@vdu.lt
III Tomas Buzys tomas.buzys@stud.vdu.lt
IV Gabija Giedrytė gabija.giedryte@stud.vdu.lt
Lietuvių filologija ir leidyba I Karina Šachverdijevaitė karina.sachverdijevaite@vdu.lt
III Emilija Kalvynaitė emilija.kalvynaite@stud.vdu.lt
Rytų Azijos šalių kultūros ir kalbos I Kamilė Žuromskaitė kamile.zuromskaite@vdu.lt
II Tesa Tomkevičiūtė tesa.tomkeviciute@stud.vdu.lt
IV Laurita Abramavičiūtė laurita.abramaviciute@stud.vdu.lt
Skandinavijos šalių kultūros ir kalbos I Fausta Kozlovaitė fausta.kozlovaite@vdu.lt
Frankofonijos šalių kalba ir kultūra I Ieva Kazlauskaitė ieva.kazlauskaite@vdu.lt
IV Solveiga Danielkutė solveiga.danielkute@stud.vdu.lt
Italistika ir romanų kalbos I Gabija Grigalavičiūtė gabija.grigalaviciute@vdu.lt
III Roberta Žukauskaitė roberta.zukauskaite@stud.vdu.lt
Vokiečių kalba ir komunikacija I Agnė Meidutė agne.meidute@vdu.lt
MAGISTRO STUDIJOS
Lyginamosios kultūrų studijos II Agnė Gintalaitė agne.gintalaite@stud.vdu.lt

INFORMATIKOS FAKULTETAS
STUDIJŲ PROGRAMA KURSAS STUDENTAS/Ė EL. PAŠTAS
BAKALAURO STUDIJOS
Informatikos sistemos I Ugnė Kasparaitytė ugne.kasparaityte@vdu.lt
Matematika ir jos taikymas I Aneta Vireikytė aneta.vireikyte@vdu.lt
IV Dovilė Imbrasaitė dovile.imbrasaite@vdu.lt
Multimedijos ir interneto technologijos I Gustavas Rožinskas gustavas.rozinskas@vdu.lt

KATALIKŲ TEOLOGIJOS FAKULTETAS
STUDIJŲ PROGRAMA KURSAS STUDENTAS/Ė EL. PAŠTAS
BAKALAURO STUDIJOS
Katalikų teologija I Rinolda Jankūnaitė rinolda.jankunaite@vdu.lt
II Agnė Aleinikovaitė agne.aleinikovaite@vdu.lt
III Kornelia Bernadetta Kaczanowska kornelija.kacanovska@vdu.lt
IV Paulius Čerka paulius.cerka@stud.vdu.lt
V Deimantė Auksinaitė deimante.auksinaite@stud.vdu.lt
Religijos pedagogika I Aistė Andriuškevičiūtė aiste.andriuskeviciute@vdu.lt
III Milda Matulevičiūtė milda.matuleviciute@stud.vdu.lt

MENŲ FAKULTETAS
STUDIJŲ PROGRAMA KURSAS STUDENTAS/Ė EL. PAŠTAS
BAKALAURO STUDIJOS
Menų istorija, kritika ir medijos I Justė Šimanauskaitė juste.simanauskaite@vdu.lt
II Urtė Ignatavičiūtė urte.ignataviciute@stud.vdu.lt
III Liepa Lydekaitė liepa.lydekaite@stud.vdu.lt
IV Simona Klebavičiūtė simona.klebaviciute@stud.vdu.lt
Naujųjų medijų menas I Meda Bagdonavičiūtė meda.bagdonaviciute@vdu.lt
II Skirmantė Karečkaitė skirmante.kareckaite@stud.vdu.lt
III Urtė Serapinaitė urte.serapinaite@stud.vdu.lt
IV Gintarė Lukošiūtė gintare.lukosiute@stud.vdu.lt
Kūrybinės industrijos I Domas Gudas domas.gudas@vdu.lt
II Greta Miščikaitė greta.miscikaite@stud.vdu.lt
III Ugnė Aleksiejūnaitė ugne.aleksiejunaite@stud.vdu.lt
IV Gerda Jakutytė gerda.jakutyte@stud.vdu.lt
Muzikos produkcija (EN) I Anastasiia Tsukur anastasiia.tsukur@vdu.lt
II Dominykas Venckevičius dominykas.venckevicius@stud.vdu.lt
IV Jonas Matusevičius jonas.matusevicius1@stud.vdu.lt
MAGISTRO STUDIJOS
Kultūros paveldas ir turizmas II Roberta Dronseikaitė roberta.dronseikaite@stud.vdu.lt
Kūrybinės industrijos I Tautvydas Nagorskas tautvydas.nagorskas@stud.vdu.lt
II Simona Cimblerytė simona.cimbleryte@stud.vdu.lt
Teatrologija ir scenos menų vadyba II Kristupas Antanaitis kristupas.antanaitis@stud.vdu.lt

MUZIKOS AKADEMIJA
STUDIJŲ PROGRAMA KURSAS STUDENTAS/Ė EL. PAŠTAS
BAKALAURO STUDIJOS
Atlikimo menas (akordeonas) I Deimantė Žukaitė deimante.zukaite@vdu.lt
Atlikimo menas (dirigavimas chorui, dirigavimas orkestrui) I Martyna Marčiukaitytė martyna.marciukaityte@vdu.lt
II Ernestas Valionis ernestas.valionis@stud.vdu.lt
Atlikimo menas (dainavimas) I Vitalija Jonė Arbačauskaitė vitalija.arbacauskaite@gmail.com
II Neringa Venckutė neringa.venckute@stud.vdu.lt
Atlikimo menas (džiazas – bosinė gitara, dainavimas, fleita, fortepijonas, gitara, klarnetas, mušamieji instrumentai, saksofonas, trimitas, trombonas) I Nedas Lužanskis (trimitas) nedas.luzanskis@vdu.lt
II Karolina Krivickaitė karolina.krivickaite@stud.vdu.lt
Atlikimo menas (fortepijonas) I Austėja Skorochodovaitė austeja.skorochodovaite@vdu.lt
II Domas Smirnovas domas.smirnovas@stud.vdu.lt
Atlikimo menas (pučiamieji ir mušamieji instrumentai – baritonas, fagotas, fleita, klarnetas, mušamieji instrumentai, obojus, saksofonas, trimitas, trombonas, tūba, valtorna) I Ugnius Tamulynas (trombonas) ugnius.tamulynas@vdu.lt
II Saulius Navickas saulius.navickas@stud.vdu.lt
Atlikimo menas (styginiai instrumentai – gitara, altas, arfa, autentiškas muzikos atlikimas, kontrabosas, smuikas, violončelė) I Gabija Simutytė (smuikas) gabija.simutyte@vdu.lt

POLITIKOS MOKSLŲ IR DIPLOMATIJOS FAKULTETAS
STUDIJŲ PROGRAMA KURSAS STUDENTAS/Ė EL. PAŠTAS
BAKALAURO STUDIJOS
Politikos mokslai II Titas Zaikauskas titas.zaikauskas@vdu.lt
III Ernesta Čirvinskaitė ernesta.cirvinskaite@stud.vdu.lt
Viešasis administravimas I Greta Gliebutė greta.gliebute1@stud.vdu.lt
II Mantas Valaj mantas.valaj@vdu.lt
Viešoji komunikacija I Justė Jodikaitytė juste.jodikaityte@vdu.lt
IV Andrius Lukšaitis andrius.luksaitis@stud.vdu.lt
Tarptautinės politikos ir vystymo studijos (EN) I Miglė Grigaitytė migle.grigaityte@vdu.lt
II Erika Zukulaitė erika.zukulaite@vdu.lt

SOCIALINIŲ MOKSLŲ FAKULTETAS
STUDIJŲ PROGRAMA KURSAS STUDENTAS/Ė EL. PAŠTAS
BAKALAURO STUDIJOS
Psichologija I Ema Šidlauskaitė ema.sidlauskaite@vdu.lt
II Irma Petrušaitytė irma.petrusaityte@vdu.lt
III Gabrielė Debesiūnaitė gabriele.debesiunaite@stud.vdu.lt
IV Rimantė Stankūnaitė rimante.stankunaite@stud.vdu.lt
Socialinis darbas ir psichosocialinis konsultavimas I Agnė Kalinkaitė agne.kalinkaite@stud.vdu.lt
III Valentinas Švagždys valentinas.svagzdys@stud.vdu.lt
IV Kamilė Gendvilaitė kamile.gendvilaite@stud.vdu.lt
Sociologija ir antropologija: Sociologinių ir antropologinių studijų specializacija I Julius Kazlauskas julius.kazlauskas@stud.vdu.lt
IV Aurėja Paulina Gudaitė gudaite.paule@gmail.com

TEISĖS FAKULTETAS
STUDIJŲ PROGRAMA KURSAS STUDENTAS/Ė EL. PAŠTAS
BAKALAURO STUDIJOS
Teisė ir finansai I Mantas Šulskus mantas.sulskus@vdu.lt
II Paulina Ivanickytė paulina.ivanickyte@stud.vdu.lt
III Solvita Ausiukaitytė solvita.ausiukaityte@stud.vdu.lt
IV Kristupas Seikauskas kristupas.seikauskas@stud.vdu.lt
Teisė (vientisosios) I Elinga Stanislovaitytė elinga.stanislovaityte@vdu.lt
II Karolina Sasnauskaitė karolina.sasnauskaite@stud.vdu.lt
III Deivina Jašinauskaitė deivina.jasinauskaite@stud.vdu.lt
IV Austė Skaisgirytė auste.skaisgiryte@stud.vdu.lt
V Viktorija Malanova viktorija.malanova@stud.vdu.lt

ŠVIETIMO AKADEMIJA
STUDIJŲ PROGRAMA KURSAS STUDENTAS/Ė EL. PAŠTAS
BAKALAURO STUDIJOS
Ikimokyklinė ir priešmokyklinė pedagogika (Kaune) I Paulina Dauparaitė paulina.dauparaite@vdu.lt
II Milda Ražauskaitė milda.razauskaite@stud.vdu.lt
III Kamilė Bačėnaitė kamile.bacenaite@stud.vdu.lt
III (ištęstinės) Erika Pukalskaitė erika.pukalskaite@stud.vdu.lt
IV (ištęstinės) Janina Girdzijevska jgirdzijevska@gmail.com
IV Eglė Paužaitė egle.pauzaite@stud.vdu.lt
Ikimokyklinė ir priešmokyklinė pedagogika (Vilniuje) I (ištęstinės) Renata Ūselienė renata.useliene@vdu.lt
I (nuolatinės) Rugilė Purvytė rugile.purvyte@gmail.com
IV Vestina Navickaitė vestina.navickaite@stud.vdu.lt
Fizinio ir sveikatos ugdymo pedagogika (Kaune) III Gabija Ališauskaitė gabija.alisauskaite@stud.vdu.lt
Anglų ir kitos užsienio kalbos pedagogika (Kaune) I Silvija Charževskytė silvija.charzevskyte@vdu.lt
III Marius Žukauskas marius.zukauskas@stud.vdu.lt
IV Evelina Šilgalytė evelina.silgalyte@stud.vdu.lt
Lenkų kalbos ir literatūros pedagogika (Vilniuje) III Sabina Jankovska sabina.jankovska@stud.vdu.lt
IV Uršula Černis ursula.cernis@stud.vdu.lt
Lietuvių kalbos ir literatūros pedagogika (Kaune) I Kristina Kovaliova kristina.kovaliova@vdu.lt
II Elinga Kotinskaitė elinga.kotinskaite@vdu.lt
III Ugnė Bertašiūtė ugne.bertasiute@stud.vdu.lt
Lietuvių kalbos ir literatūros pedagogika (Vilniuje) I Kamilė Bušeikaitė kamile.buseikaite@vdu.lt
III Evelina Tarasevičiūtė evelina.taraseviciute@stud.vdu.lt
Dailės pedagogika (Vilniuje) I (vientisosios) Benita Budrytė benita.budryte@vdu.lt
III Margarita Kalinka rita.kalinka@stud.vdu.lt
Muzikos pedagogika (Vilniuje) I Gabrielė Bražiūnaitė gabriele.braziunaite1@vdu.lt
II Morta Čepaitė morta.cepaite@stud.vdu.lt
IV Dominyka Malinauskaitė dominyka.malinauskaite@stud.vdu.lt
Istorijos ir geografijos pedagogika (Kaune) I Nojus Kasciukevičius nojus.kasciukevicius@vdu.lt
II Gabija Juškevičiūtė gabija.juskeviciute@stud.vdu.lt
IV Karina Krošilovaitė karina.krosilovaite@stud.vdu.lt
Istorijos ir geografijos pedagogika (Vilniuje) I Laimis Genevičius laimis.genevicius@vdu.lt
Šokio ir teatro pedagogika (Kaune) I Monika Kvainickaitė monika.kvainickaite@vdu.lt
III Eva Kisieliūtė eva.kisieliute@stud.vdu.lt
(STEAM): matematika, informatika, biologija, chemija, fizika, technologijos (Kaune) I Karolina Petinaitė karolina.petinaite@vdu.lt
Pradinio ugdymo pedagogika ir ankstyvasis užsienio kalbos mokymas (Kaune) I Kotryna Gečaitė kotryna.gecaite@vdu.lt
II Silvija Balčaitytė silvija.balcaityte@stud.vdu.lt
III Austėja Adomavičiūtė austeja.adomaviciute@stud.vdu.lt
IV Justina Vienažindytė justina.vienazindyte@stud.vdu.lt
Specialioji pedagoginė pagalba: logopedija (Kaune) I Gerda Jankauskaitė gerda.jankauskaite@vdu.lt
II Gabija Piliutytė gabija.piliutyte@stud.vdu.lt
IV Nomeda Navickaitė nomeda.navickaite@stud.vdu.lt
Specialioji pedagoginė pagalba: logopedija (Vilniuje) I Lina Jasiunaite lina.jasiunaite@vdu.lt
Specialioji pedagoginė pagalba: specialioji pedagogika (Kaune) I Oksana Jakimavičė oksana.jakimavice@stud.vdu.lt
Specialioji pedagoginė pagalba: specialioji pedagogika (Vilniuje) I Lina Jasiunaite lina.jasiunaite@vdu.lt
Sporto studijos II Vanesa Matulevič vanesa.matulevic@stud.vdu.lt

ŽŪA BIOEKONOMIKOS PLĖTROS FAKULTETAS
STUDIJŲ PROGRAMA KURSAS STUDENTAS/Ė EL. PAŠTAS
BAKALAURO STUDIJOS
Apskaita ir finansai I Kornelija Kardokaitė kornelija.kardokaite@vdu.lt
III Deimantė Vaitkevičiūtė deimante.vaitkeviciute@stud.vdu.lt
IV Kotryna Pauliukonytė kotryna.pauliukonyte@stud.vdu.lt
Logistika ir prekyba III Laura Svetavičiūtė laura.svetaviciute@stud.vdu.lt
Turizmo industrija IV Monika Davydovaitė monika.davydovaite@stud.vdu.lt
Logistika ir prekyba (ištęstinės) I Beatričė Glemžaitė beatrice.glemzaite@vdu.lt
V Arūnas Šriupša arunas.sriupsa@stud.vdu.lt
MAGISTRO STUDIJOS
Apskaita ir finansai (ištęstinės) III Raimonda Vilutytė raimonda.vilutyte@stud.vdu.lt
Žemės ūkio ekonomika (ištęstinės) II Akvilina Jankauskė akvilina.jankauske@stud.vdu.lt
Kaimo plėtros administravimas (ištęstinės) III Irena Dapkuvienė irena.dapkuviene@stud.vdu.lt
Žemės ūkio verslo vadyba (ištęstinės) III Laura Mėdžiūtė laura.medziute@stud.vdu.lt

ŽŪA AGRONOMIJOS FAKULTETAS
STUDIJŲ PROGRAMA KURSAS STUDENTAS/Ė EL. PAŠTAS
BAKALAURO STUDIJOS
Agronomija I Nedas Paplauskas nedas.paplauskas@vdu.lt
III Kamilė Jasnauskaitė kamile.jasnauskaite@stud.vdu.lt
IV Eimantas Kielius eimantas.kielius@stud.vdu.lt
Maisto kokybė ir sauga I Patricija Bočkutė patricija.bockute@gmail.com
III Austėja Apeikytė austeja.apeikyte@stud.vdu.lt
IV Urtė Petrauskaitė urte.petrauskaite@stud.vdu.lt
Kraštovaizdžio dizainas I Emilija Sviderskytė emilija.sviderskyte@vdu.lt
Agronomija (ištęstinės) III Kristina Bendžiuvienė kristina.bendziuviene@stud.vdu.lt
VI Vilma Skvarčinskienė vilma.skvarcinskiene@stud.vdu.lt
Maisto kokybė ir sauga (ištęstinės) IV Vita Čekanauskaitė vita.cekanauskaite@stud.vdu.lt
MAGISTRO STUDIJOS
Agronomija (Augalininkystė, Augalų apsauga ir mityba, Sodininkystė ir daržininkystė) I Modesta Bielskytė modesta.bielskyte@stud.vdu.lt
Augalinių maisto žaliavų kokybė ir sauga (ištęstinės) III Ieva Burbulytė ieva.burbulyte@stud.vdu.lt

ŽŪA MIŠKŲ IR EKOLOGIJOS FAKULTETAS
STUDIJŲ PROGRAMA KURSAS STUDENTAS/Ė EL. PAŠTAS
BAKALAURO STUDIJOS
Miškininkystė (ir nuolatinės, ir ištęstinės) I Agnė Garlaitė agne.garlaite1@vdu.lt
III Marija Giedraitytė marija.giedraityte@stud.vdu.lt
IV Džiugas Stankevičius dziugas.stankevicius@stud.vdu.lt
V (ištęstinės) Kristina Valinčienė kristina.valinciene@stud.vdu.lt
VI (ištęstinės) Alma Dubosienė alma.dubosiene@stud.vdu.lt
Taikomoji ekologija I Guoda Vaškevičiūtė guoda.vaskeviciute@vdu.lt
III Alina Antanevičiūtė alina.antaneviciute@stud.vdu.lt
IV Haroldas Čekavičius haroldas.cekavicius@stud.vdu.lt
MAGISTRO STUDIJOS
Ekologija ir klimato kaita (ištęstinės) III Živilė Simutytė z.simutyte@gmail.com
Laukinių gyvūnų ištekliai ir jų valdymas (ištęstinės) III Dalia Kančauskaitė dalia.kancauskaite@stud.vdu.lt
Miškininkystė (ir nuolatinės, ir ištęstinės) III (ištęstinės) Indrė Matuliauskaitė indre.matuliauskaite@stud.vdu.lt

ŽŪA ŽEMĖS ŪKIO INŽINERIJOS FAKULTETAS
STUDIJŲ PROGRAMA KURSAS STUDENTAS/Ė EL. PAŠTAS
BAKALAURO STUDIJOS
Tvarioji inžinerija I Arnas Katilius arnas.katilius@vdu.lt
Žemės ūkio mechanikos inžinerija I Tadas Šukaitis tadas.sukaitis@vdu.lt
III Vidmantas Trumpius vidmantas.trumpius@stud.vdu.lt
IV Robertas Abrutis robertas.abrutis@stud.vdu.lt
MAGISTRO STUDIJOS
Žemės ūkio inžinerija ir vadyba I Aurimas Vitkus aurimas.vitkus@stud.vdu.lt
Žemėtvarka III Iveta Apanavičienė iveta.apanaviciene@stud.vdu.lt