Moksleiviai savaitei išsibandys studentiškus batus

Moksleiviai iš visos Lietuvos mokyklų, savaitei laiko turės galimybę pasimatuoti studentiškus batus Vytauto Didžiojo universitete (VDU). Vasario 19–23 dienomis „Moksleivi, pabūk studentu!“ (MPS) projekto metu 10–12 klasių moksleiviai išbandys studentišką kasdienybę, norimą studijų programą ir universitetą.

Projekte, moksleiviai iš įvairių Lietuvos mokyklų susipažins su VDU vykdomais studijų dalykais, dėstytojais, universiteto aplinka ir studentiškomis organizacijomis. Per 5 darbo dienas moksleiviai sužinos ne tik kaip studentai gali išsėdėti 90 min. paskaitą, bet ir kas yra VDU gretutinės studijos arba ką reiškia VDU liberalumas ir mokymosi modelis Artes liberales. Viso projekto metu moksleiviams padės ir savo patirtimi dalinsis iš VDU studentai – mentoriai.

Vieni iš didžiausių moksleivių rūpesčių – gerai išlaikyti brandos egzaminus ir pasirinkti sau tinkamą studijų kryptį. Jei vis dar svarstai ką norėtum studijuoti arba priešingai, jau žinai savo ateities planus – MPS yra puiki proga sužinoti apie dominančią studijų programą ne tik teoriškai, perskaitant programos aprašymą internete, bet ir išbandyti tai praktiškai – dalyvaujant paskaitose ir neformaliose veiklose.

Iki sausio 19 d. moksleiviai gali pildyti anketą ir išreikšti norą dalyvauti projekte.

Registracijos anketa: https://forms.gle/NkBVMufVwtynQJUN6

Su atrinktais moksleiviais VDU Studentų atstovybė susisieks sausio 22 d. ir moksleiviai turės pirmąją studentišką užduotį: iš atsiųstų studijų dalykų susidaryti 5 dienų tvarkaraštį pagal dalykus, kurie domina moksleivį bei kokį studijų profilį jis pasirinko. Tvarkaraščio sudarymas vyks iki sausio 29 d.

Vėliau moksleiviai susipažins su jiems paskirtais mentoriais, galės pabendrauti nuotoliniu būdu, o jau vasario 18 d., prieš studijų savaitę, turės galimybę susitikti gyvai Kaune, susipažinti su organizatoriais ir pradėti studijavimo bei studentavimo nuotykį.

Projektas pritaikytas individualius poreikius turintiems moksleiviams.

Projekto dalyvius ne iš Kauno miesto apgyvendinsime VDU Akademijos miestelio bendrabutyje nemokamai.

Projektas yra nemokamas.

Projekto metu maitinimas nėra apmokamas, juo dalyviai turi pasirūpinti patys.

Atrinkti moksleiviai-dalyviai arba jų tėvai (globėjai) turės pasirašyt sutartį.

Kilus klausimams kreipkitės:
el.paštu: info@vdusa.lt

tel. nr. +370 650 27 019

Panašūs pranešimai