L. Donskio biblioteka rudens sesijos metu dirbs visą parą

Pasiteisinęs visą parą veikiančios bibliotekos projektas bus vykdomas ir rudens sesijos metu. L. Donskio biblioteka-skaitykla (V. Putvinskio g. 23) dirbs visą parą. Biblioteka-skaitykla be pertraukų (tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais) veiks nuo lapkričio 25 iki gruodžio 16 dienos.

Nuo 21 val. patekti į biblioteką bus galima tik per vidinį kiemelį. Naktį bibliotekoje gali lankytis tik VDU studentai, todėl prie įėjimo reikės parodyti VDU studento statusą įrodantį dokumentą (LSP, ISIC pažymėjimą ar pažymą). Nuo 8:00 iki 21:30 bibliotekoje dirbs bibliotekininkės, vėliau tvarką prižiūrės apsaugos darbuotojai. Svarbu įsidėmėti, kad nuo 21 val. veiks tik biblioteka, todėl eiti į kitas pastato dalis (išskyrus pirmame pastato aukšte esančius tualetus) – griežtai draudžiama. Taip pat privaloma laikytis universiteto bibliotekos taisyklių.

,,Visą parą veikianti biblioteka suteikia tokią atmosferą, kurioje galima susikaupti, kai tai sunkiai pavyksta padaryti bendrabutyje ar namuose, – teigia VDU Švietimo akademijos studentė Gabrielė Jonuškaitė – taip pat, žinant, kad biblioteka dirba visą parą, galima dieną skirti darbui ar savanoriškai veiklai, o vakare – produktyviai pasimokyti“.

Rugsėjo mėnesį VDU Studentų atstovybės vykdytoje apklausoje „VDU Bibliotekos darbo laikas“ dalyvavo 549 respondentai. Iš jų, beveik puse (49,9%), pasisakė, kad nori, jog VDU Biblioteka rudens sesijos metu dirbtų visą parą, kasdien. Visą parą dirbančios bibliotekos poreikį parodė ir aktyvus studentų lankymasis bibliotekoje pavasario sesijos metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *