Subalansuotas fuksas 2020

„Subalansuotas fuksas“ yra tradicinė VDU pirmakursiams skirta stovykla, kuri yra pritaikyta ir negalią turintiems studentams. Tai vienas iš linksmiausių visų studijų savaitgalių, suteikiantis unikalią galimybę susipažinti su universitetu, leidžiantis pajusti, kas yra tikrasis studentiškas judėjimas, ir padedantis užmegzti pažintis su vyresniaisiais studentais bei kolegomis pirmakursiais. Šios stovyklos metu pirmakursiai dalyvauja įvairiose diskusijose, žaidimuose, simuliacijose, mokosi, bendrauja ir pramogauja.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl į ją patenka tik originaliausi, labiausiai motyvuoti, draugiškiausi ir linksmiausi  pirmakursiai. O pasistengti visus sužavėti yra tikrai dėl ko.

Pabrėžiame, kad stovykla – ne krikštynos. Jokių pašaipų ir košmariškų iššūkių VDU Studentų atstovybė studentams neorganizuoja, tik pažada turiningą savaitgalį su geriausia VDU kompanija!

REGISTRACIJA Į „SUBALANSUOTAS FUKSAS 2020“

Stovykla vyks rugsėjo 19–20 dienomis.

Anketą galima pildyti iki rugsėjo 8 d. (imtinai). Su atrinktais dalyviais bus susisiekta asmeniškai iki rugsėjo 11 d. anketoje nurodytu telefono numeriu.

Stovyklos kaina 30 eur

Renginys Facebook’e

Skip to content