Prezidento rinkimų debatai

VDU SA ataskaitinė-rinkiminė konferencija

Bendrabučių (nr. 3, 6) kambarių patikra

Gruodžio 5 d. bus tikrinami šie bendrabučiai:

  • Bendrabutis nr. 3 (Studentų g. 45, Vilnius)
  • Bendrabutis nr. 6 (A. Vivulskio g. 36, Vilnius)

Bendrabučių (nr. 4, 7, 8, 10) kambarių patikra

Lapkričio 26 d. 15 val. bus tikrinami šie bendrabučiai:

  • Bendrabutis nr. 4 (Studentų g. 1, Akademija)
  • Bendrabutis nr. 7 (Universiteto g. 6, Akademija)
  • Bendrabutis nr. 8 (Studentų g. 5, Akademija)
  • Bendrabutis nr. 10 (Studentų g. 7, Akademija)

Bendrabučių (nr. 1, 2, 5) kambarių patikra

Lapkričio 25 d. 15 val. bus tikrinami šie bendrabučiai:

  • Bendrabutis nr. 1 (Taikos pr. 119, Kaunas)
  • Bendrabutis nr. 2 (Vytauto pr. 71, Kaunas)
  • Bendrabutis nr. 5 (Universiteto g. 8, Akademija)

 

Bendruomenės Kalėdos ir dėstytojų apdovanojimai „V2“

Kas asocijuojasi su Šv. Kalėdomis? Jaukumas, šiluma, Tave supantys artimi žmonės, pabėgimas nuo rutinos ir džiaugsmas. Kviečiame visus į VDU bendruomenės Kalėdas ir su trenksmu grįžtančius „V2“ – dėstytojų apdovanojimus VDU Didžiojoje salėje gruodžio 16 d. 18 val.!
Tavęs lauks jauki atmosfera, kalėdiniai užsiėmimai, vaišės ir maloniai praleistas laikas su žmonėmis, kuriuos kasdien matai universitete.

Kraujo donorystės akcija

Ar nori padėti išgelbėti kito žmogaus gyvybę? Tuomet prisijunk prie Nacionalinio kraujo centro kraujo donorystės akcijos!

KUR: Donelaičio g. 52, I aukšto foje
KADA: lapkričio 26 d. nuo 9:30 iki 16:00 val.
Daugiau informacijos, norintiems duoti kraujo: bit.ly/2Qvdl5d

Susitikimas su Menų fakulteto studentais

Lapkričio 25 d. 13:30 visus VDU Menų fakulteto studentus kviečiame į susitikimą su VDU Studentų atstovybės prezidentu Pauliumi.
Pasikalbėsime apie tai, kaip jaučiasi MF studentai, su kokiomis problemomis susiduria, kaip vertina studijų kokybę ir kokių pokyčių tikisi.
Lauksime tavęs I aukšto foje. Ateik ir išsakyk savo nuomonę!

VDU SA komitetų mugė

| LT |
VDU Studentų atstovybė skelbia naujų narių priėmimą! Jeigu nori prisidėti prie universiteto studentų problemų sprendimo, naujų idėjų įgyvendinimo, laisvalaikio organizavimo ir tapti VDU studentų atstovu – prisijunk prie mūsų!
Jau šį ketvirtadienį, 17:00 K. Donelaičio g. 52, vyks VDU Studentų atstovybės komitetų mugė ir registracija į atstovybę. 

| EN |
VMU Student Representation community announces admission of new members! If you want to contribute to solving university students’ problems, implementing new ideas, organizing leisure time activities and becoming a VMU student representative yourself – join us! 
This Thursday at 17:00 in the lobby of K. Donelaičio Str. 52 the VMU Student Representation Committee’s fair will be held and there you will also have a chance to sign in to becoming a part of our representation community. 

Pirmakursių stovykla „Subalansuotas fuksas 2019“

Jaudulys žengiant nematytais koridoriais; nežinomybė sutikus naujus žmones, kurie greitu metu taps Jūsų draugais; džiaugsmas, kai suvokiate, kad jūs jau universitete. Šiuo metu Jūs, pirmakursiai, pradedate NAUJĄ gyvenimo etapą, kuriame klajosite ir ieškosite Jums tinkamiausio kelio artimiausius ketverius metus. Tačiau ar daugeliui patinka tai daryti vienam, be ištikimo palydovo greta, be patikimo kelrodžio ir net svarbiausių žinių bagažo apie klaidžiuosius universiteto koridorius? O kad kiekvienam iš Jūsų į rankas įteiktume išlikimo universitete žemėlapį, naujų draugų sąrašą ir linksmiausio studentiško savaitgalio prisiminimų, siūlome Jums pirmakursių stovyklą „Subalansuotas fuksas“!

„Subalansuotas fuksas“ yra tradicinė VDU pirmakursiams skirta stovykla, kuri yra pritaikyta ir negalią turintiems studentams. Tai vienas iš linksmiausių visų studijų savaitgalių, suteikiantis unikalią galimybę susipažinti su universitetu, leidžiantis pajusti, kas yra tikrasis studentiškas judėjimas, ir padedantis užmegzti pažintis su vyresniaisiais studentais bei kolegomis pirmakursiais. Šios stovyklos metu pirmakursiai dalyvauja įvairiose estafetėse, žaidimuose, simuliacijose, mokosi, bendrauja ir pramogauja.

2019 metais stovykla vyks rugpjūčio 31 – rugsėjo 1 ir rugsėjo 7-8 dienomis.

Dalyvio mokestis: 20 eurų.

Registruokis jau dabar!

Dalyvių skaičius ribotas, todėl į ją patenka tik originaliausi, labiausiai motyvuoti, draugiškiausi ir linksmiausi  pirmakursiai. O pasistengti visus sužavėti yra tikrai dėl ko.

Pabrėžiame, kad stovykla – ne krikštynos. Jokių pašaipų ir košmariškų iššūkių VDU Studentų atstovybė studentams neorganizuoja, tik pažada linksmiausią savaitgalį su geriausia VDU kompanija!