Registracija į dalykus

Ar studentui reikia pačiam registruotis į C dalykus?

Taip, studentas į specialybinius (C grupės) dalykus registruojasi pats. Registracija vyksta Studentų portale studentas.vdu.lt.

Ar studentui reikia registruotis į seminarus?

Taip, jei studijų dalyke numatytos ne tik dalyko paskaitos, bet ir seminarai, laboratoriniai darbai bei pratybos, studentas turi užsiregistruoti į visus studijų dalyko užsiėmimus. Registracija vyksta Studentų portale studentas.vdu.lt.

Ką daryti, jei registracijoje studentas neranda ieškomo dalyko?

Studentas turi pasitikrinti, ar teisingai įvedė dalyko pavadinimą ir tipą (paskaita, seminaras, pratybos, laboratorinis darbas, kursinis darbas, praktika ir t.t.). Jei vis tiek studentas neranda dalyko, gali pabandyti ieškoti pagal dėstytojo (-s) pavardę (ją galima rasti prie studijų dalyko, studijų tvarkaraštyje).

Ar studentui reikia pačiam registruotis į kursinį darbą?

Taip, studentui į kursinį darbą reikia registruotis pačiam.

Ar studentui reikia pačiam registruotis į bakalauro darbą?

Ne, į bakalauro darbą studentus registruoja katedrų referentai (-ės).

Ar studentui reikia pačiam registruotis į magistro darbą?

Ne, į magistro darbą studentus registruoja katedrų referentai (-ės).

Kur vyksta registracija į studijų dalykus?

Registracija į kito semestro studijų dalykus vykdoma Studentų portale studentas.vdu.lt. Registruotis galima tik elektroniniu būdu.

Kur studentas gali pažiūrėti dalykus, į kuriuos užsirašė?

Studentų portale studentas.vdu.lt studentas gali rasti savo studijų dalykų tvarkaraštį.

Ar studentas gali užsiregistruoti į studijų dalyką arba išsiregistruoti paskaitos metu dėstytojui apie tai pranešus žodžiu ar raštu?

Ne, negali. Įsiregistruoti į studijų dalykus ir anuliuoti registraciją, galima tik pačiam asmeniui prisijungus Studentų portale studentas.vdu.lt. Studentas, neužsiregistravęs į dalykus, neturi teisės laikyti tarpinių atsiskaitymų ir egzaminų. Studentas, neužsiregistravęs į leistiną minimalų semestro kreditų skaičių, įspėjamas elektroniniu laišku, o po pirmojo semestro mėnesio braukiamas iš studentų sąrašų.

Ar studentas gali registruotis į kitų studijų programų C dalykus, jei mano, kad jo turimų žinių užtenka tam dalykui, ir jei jo nedomina siūlomi B grupės dalykai?

Gali, jei turi laisvų kreditų ir jo nedomina B grupės dalykai. Tačiau C grupės dalykai turi būtų iš kitos (nei studijuoja studentas) studijų programos.

Ar studentui reikia registruotis į dalyką, iš kurio turi skolą?

Taip. Į dalyką reikia studentui registruotis pačiam, tą pusmetį, kai jis bus dėstomas. Registracija į dalykus vyksta Studentų portale studentas.vdu.lt.

JEI KYLA DAUGIAU KLAUSIMŲ, KREIPKIS EL. PAŠTU AKADEMAI@VDUSA.LT.

Skip to content