Emocinė pagalba/Karjera

Kokia emocinė pagalba yra teikiama Vytauto Didžiojo universitete?

Emocinę pagalbą Vytauto Didžiojo universitete teikia:

VDU Psichologijos klinika, teikia šias nemokamas profesionalų konsultacijas:

  • Individualias, skirtas VDU studentams, kurie išgyvena įvairius psichologinius sunkumus, jos teikiamos gyvai arba elektroniniu būdu. Norint gauti šias konsultacijas būtina iš anksto registruotis elektroniniu paštu: psichologijos.klinika@vdu.lt. 
  • Porų psichologines konsultacijas, skirtas poroms, kurių bent vienas narys yra VDU studentas. Šioms konsultacijoms galima kreiptis tik tuomet, jei konsultuotis sutinka abu poros nariai. Konsultacijoms būtina registruotis iš anksto. Registracija į konsultacijas vyksta elektroniniu paštu: psichologijos.klinika@vdu.lt
  • Asmeninio augimo grupę, skirtą vidinio pasaulio vystymui. Grupės tema, vieta ir laikas keičiasi kiekvieną studijų semestrą. Vietą, laiką ir temą galite rasti čia.

Psichologijos klinika yra įsikūrusi Socialinių mokslų fakultete, Jonavos g. 66, Kaunas, 326 ir 327 auditorijose. Prieš atvykstant kviečiame susipažinti su informuota sutikimo forma, kurioje pateikta informaciją apie konsultavimo procesą.

Sielovada:

  • Akademinė sielovada padeda rūpintis dvasiniais poreikiais. Sielovada teikia platų siūlomų užsiėmimų pasirinkimą: galima kalbėtis apie Dievą mokslinėje, akademinėje perspektyvoje, taip atveriant galimybę naujai ir giliau pažinti Kristų, auginti krikščionišką ryžtingumą ir atsakomybę, drąsinti studentus brandžiai draugystei, priimant kiekvieną tokį, koks jis yra. Visą užsiėmimų tvarkaraštį galite rasti čia

Akademinė sielovada yra įsikūrusi Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete, V. Putvinskio g 23- 104, Kaune.

*Pandemijos laikotarpiu VDU sielovados veikla persikėlusi į virtualią erdvę, apie jų veiklas informaciją galima rasti VDU akademinės sielovados Facebook paskyroje: VDU akademinė sielovada, arba teirautis kontaktais sielovada.vdu@gmail.com, sielovada@vdu.lt

Kas gali kreiptis norint gauti emocinę pagalbą? Kiek tai kainuoja?

Kreiptis gali visi VDU bendruomenės nariai (dėstytojai, administracijos darbuotojai, studentai), patiriantys emocinius išgyvenimus, nerandantys atsakymų į kylančius klausimus. Konsultacijos ir užsiėmimai VDU bendruomenės nariams nieko nekainuoja.

Kur ir kaip galiu konsultuotis karjeros klausimais?

Konsultuotis galima tiesiogiai Karjeros centre (S. Daukanto g.27-301) arba nuotoliniu būdu (klausimus konsultacijai siunčiant el. paštu: karjera@vdu.lt).

Konsultacijai būtina išankstinė registracija:

Daugiau informacijos: http://karjera.vdu.lt/ 

Kiek kainuoja karjeros konsultacija?

Visi VDU studentai gali konsultuotis įvairiais karjeros klausimais nemokamai. 

Kokiais klausimais galiu konsultuotis Karjeros centre?

  • Gyvenimo aprašymo (CV) peržiūra su komentarais
  • Motyvacinio laiško peržiūra su komentarais
  • Pasiruošimas darbo pokalbiui
  • Konsultacija apie savanorystės, praktikos ar darbo paieškos procesus
  • Atviras koučingo (sąmoningumo ugdymo) pokalbis karjeros tema
  • Kitų Tau kylančių klausimų aptarimas karjeros tema
Skip to content