VDU Pavasario festivalis

„Savirealizacija per saviizoliaciją“ – tokiu Pavasario festivalio šūkiu kviečiame gegužės 12–15 dienomis paįvairinti savo kasdienybę: patirti, pajusti, prisiminti.

Festivalio metu jau 20 metų susiburia ne tik universiteto, bet ir viso Kauno miesto bendruomenė. Šis projektas išsiskiria ryškia geltona spalva, talismanu Vytautu Pavasariu, studentiška iniciatyva ir skambiu festivalio uždarymo koncertu.

Šiemet dalyvių laukia kūrybinės dirbtuvės, šokiai, net kelios diskusijos tabu temomis, e-sportas, socialinės akcijos, orientacinės varžybos, protmūšis ir jau minėtas renginį tradiciškai vainikuojantis koncertas, kuriame šiemet koncertuos Pack of Nails, Velvet, jautì bei Baltasis Kiras.

Atsižvelgiant į dabartinius apribojimus, veiklos vyks skirtingais būdais: gyvai (viešosiose erdvėse), nuotoliu („Facebook“ tiesioginės transliacijos, platformos „Zoom“ ir „MS Teams“) bei „drive in“, t. y. dalyvauti bus galima neišlipant iš automobilio.

Daugiau informacijos galite rasti festivalio „Facebook“ paskyroje, o smagiausias festivalio akimirkas galite stebėti talismano Vytauto Pavasario „Instagram“ paskyroje.

 

 

Skip to content